Sklep 19 Crimes

Wina 19 Crimes to napoje premium z Australii stworzone przez firmę Treasury Wine Estates, założoną w 1842 roku. W ofercie półwytrawne i wytrawne białe, czerwone wina z klasycznych winogron. Specjalistom firmy udało się nie tylko stworzyć produkt godny uwagi koneserów, ale także jako pierwsi na świecie zastosowali innowacyjne technologie mobilne w dziedzinie produkcji wina. Wystarczy zainstalować specjalną aplikację na smartfonie, skierować aparat na kontr-etyketę i możesz dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy nie tylko o winie, ale także o historii, od której ma swoją nazwę.

Historia 19 zbrodni
Wino z 1991 roku poświęcone jest prawu obowiązującemu w Anglii w XVIII wieku. We wszystkich sądach mglistego Albionu działała lista 19 przestępstw, skazany na jedno z nich mógł dokonać wyboru-kara śmierci lub katorga w Australii. Pierwszy statek z przestępcami został wysłany na zielony kontynent w 1788 roku. Wielu z nich nie wytrzymało drogi i zmarło, inni dotarli do Australii i założyli kraj o oryginalnej kulturze.

Etykiety na wina
W serii 19 Crimes każda odmiana ma etykietę o oryginalnym designie. Przedstawiają prawdziwych przestępców oskarżonych o kradzież, podrabianie monet, bunty polityczne. Bohaterowie etykiet nie upadli na duchu, pisali wiersze podczas pływania, pisali pamiętniki. Każdy z nich ma swoją historię, której informacje można uzyskać dzięki technologii Rzeczywistości Rozszerzonej. Taka pomoc nie tylko pomaga poszerzyć horyzonty, ale także zachęca do wzniesienia toastu za niezniszczalność ducha.

Wszystkie etykiety są w tym samym stylu. Na korkach butelki znajduje się numer, dzięki któremu można dowiedzieć się, które z 19 przestępstw poświęcone jest winu. Do czerwonych win monosortowych i mieszanych 19 Crimes używało takich odmian winogron, jak Cabernet Sauvignon, Garnacha, Shiraz, mourvedre. Białe wina są wytwarzane z winogron Chardonnay. Wszystkie napoje mają łagodny, aksamitny smak i złożony aromat. Każde wino z tej linii ma swoje własne cechy, godne uwagi dla miłośników szlachetnego napoju.

Wina 19 Crimes
Fani australijskiego winiarstwa mogą kupić wino 19 Crimes. To dobry pretekst do zapoznania się z pierwszym na świecie "gadającym" winem — każdy jest gotowy opowiedzieć swoją historię. Zaczyna się cena wina 19 Crimes od 1898 rubli. za butelkę o pojemności 0,75 litra. Wino 19 Crimes można dopasować do każdej przekąski-warzyw — mięsa, pasztetów, dojrzałych serów i deserów.

Filtrowanie

Kolor

Smak

Szczep

Rok

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Zarejestruj konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło