Zamówienie złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Porcupine Ridge Boekenhoutskloof Syrah

Porcupine Ridge Boekenhoutskloof Syrah
Porcupine Ridge Boekenhoutskloof Syrah
RPA
54,90 zł
Brutto
Ilość

Jeżeli wybrana przez Ciebie ilość wina jest niedostępna, napisz do nas sms 533-951-228. Zamówienie skompletujemy w ciągu 48 godz.

Rok
2020
Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Szczep
Syrah (Shiraz)
Kraj
RPA
Region
Region Przybrzeżny
Producent
Porcupine Ridge Boekenhoutskloof
Zawartość alkoholu
14.5 %
Pojemność
750 ml

Opis


Wino Porcupine Ridge Boekenhoutskloof Syrah ma głęboki purpurowy kolor.

Wino ma elegancki, ale soczysty smak z wytrwałymi taninami i dużą kwasowością, które tworzą wyjątkową równowagę i strukturę. W akordzie smakowym wyróżniają się nuty ciemnych jagód i ziela angielskiego. Finisz zachowuje odcienie fioletu i klasyczne odcienie białego pieprzu.

Kuszący i złożony aromat wina tkany jest nutami ciemnej śliwki, charakterystycznymi odcieniami fiołka, uzupełnionymi niuansami suszonego mięsa i czarnych oliwek.

Zaleca się spożywanie wina w połączeniu z daniami z czerwonego mięsa.

"Porcupine Ridge" to linia pysznych codziennych win, które są ulubionym miejscem na stołach na całym świecie, ponieważ oferują doskonałą jakość i doskonałą wartość odżywczą. Linia została nazwana na cześć jeżozwierza-wyjątkowego, zabawnego zwierzęcia zamieszkującego farmę Boekenhoutskloof. Gospodarstwo Boekenhoutskloof bierze udział w projekcie badawczym dotyczącym jego ochrony.

Wino "Porcupine Ridge" Syrah powstało pod kierunkiem winiarza Marka Kenta, który cieszy się niezwykłą reputacją dzięki produkowanym przez siebie winom. Zbiory do produkcji wina są zbierane ręcznie. Po fermentacji w małych zbiornikach ze stałym dostępem powietrza wino dojrzewało w beczkach z francuskiego dębu, aby zapewnić mu zaokrąglony smak o jedwabistej konsystencji. Wino będzie idealną parą do potraw z czerwonego mięsa.

Zbiory w 2020 r.wykazują wyjątkową równowagę ze względu na mroźne i wilgotne zimy, a także łagodne lata z ograniczonymi gorącymi okresami. Te sprzyjające warunki przyczyniły się do długiego okresu dojrzewania, umożliwiając Syrah uzyskanie zdrowych skupisk wysokiej jakości jagód i większej koncentracji. Svartland zawsze słynął z win z odmiany Syrah, w których można poczuć smak wyjątkowego klimatu i ogrzewanych słońcem gleb łupkowych. Oszczędne metody produkcji wina z minimalną interwencją pozwoliły stworzyć pitkoy "Pokiepine Ridge" Syrah, 2020 w klasycznym stylu Ronan.

Inne wina z tej kategorii

Poznaj wina z tej samej kategorii
Darmowa dostawa od 300 zł

Dla zamówień powyżej 300 zł, wysyłamy za darmo

Bezpieczne płatności

Zapłać przez internet, szybko, łatwo i bezpiecznie

Gwarancja jakości

Oferujemy oryginalne wina sprawdzonych producentów

Wysyłka w 24h

W dni robocze zamówienia złożone do godz. 12.00 wysyłamy tego samego dnia

Zarejestruj konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło