Tamada Kindzmarauli

Tamada Kindzmarauli
Tamada Kindzmarauli
Gruzja

Wino Sklep

Rok
2020
Kolor
Czerwone
Smak
Półsłodkie
Szczep
Saperavi
Kraj
Gruzja
Region
Kakheti
Producent
Tamada
Zawartość alkoholu
11.5 %
Pojemność
750 ml

Opis


Wino Tamada Kindzmarauli o bogatym rubinowym kolorze z fioletowymi odcieniami

Bogate wino z zaokrąglonymi taninami charakteryzuje się specyficznym, ale jednocześnie harmonijnym smakiem z jasnymi tonami jagód i owoców. Długotrwałe wykończenie pełne jest eleganckich odcieni czarnego pieprzu.

W wyrafinowanym aromacie wina na pierwszy plan wysuwają się odmiany Saperavi, otoczone owocowo-jagodowymi nutami jeżyn, śliwek, czereśni i czarnej porzeczki.

Zaleca się spożywanie wina na deser z różnymi potrawami owocowymi, słodkimi wypiekami i miękkimi serami.

Gruzja to kraj o wyjątkowej historii i wielowiekowych tradycjach produkcji i picia wina. Możesz dotknąć tych tradycji, próbując doskonałego wina najwyższej jakości - Tamada Kindzmarauli. Wino produkowane jest w ograniczonej ze względu na niską wydajność ilości z winogron Saperavi, które są uprawiane we wsi Kindzmarauli, położonej we wschodniej Gruzji na zboczach pasma Kaukazu. Gleby gliniaste z suszonych śliwek Duruji i Alazani są idealne do uprawy winorośli. A mikroklimat utworzony przez pasmo Kaukazu zapewnia najbardziej odpowiedni reżim termiczny do dojrzewania winogron. Winogrona są zbierane, gdy osiągną optymalną dojrzałość, a jagody zyskują wystarczającą ilość cukru. Przy produkcji wina wykorzystuje się najnowsze technologie przechowywania i napełniania napojów.

Tamada to elitarne gruzińskie wina, które łączą tradycyjne gruzińskie wino z nowoczesnymi technologiami produkcji. Wysoka klasa win Tamada wynika z ograniczeń terytorialnych, a także rzadkich odmian winogron. Cały proces produkcji — od zbiorów po butelkowanie gotowego napoju-odbywa się bezpośrednio w Gruzji. Gwarantuje to najwyższą jakość produktów Tamada, które zostały nagrodzone ponad sto pięćdziesiąt nagród na międzynarodowych konkursach i wystawach.

Marka Tamada obejmuje 12 rodzajów win, które są reprezentowane przez trzy linie:
- wytrawne wina terytorialne;
- wina wytrawne;
- naturalne wina półsłodkie.

Wina na Święta
Wina na Święta
Darmowa dostawa od 400 zł

Dla zamówień powyżej 400 zł, wysyłamy za darmo

Bezpieczne płatności

Zapłać przez internet, szybko, łatwo i bezpiecznie

Gwarancja jakości

Oferujemy oryginalne wina sprawdzonych producentów

Wysyłka w 48h

Wysyłka 1-2 dni robocze

Zarejestruj konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło